• BIURO TŁUMACZY PROFESJONALNYCH


    LINGUA EXPERT

  • BIURO TŁUMACZY PROFESJONALNYCH


    LINGUA EXPERT

  • BIURO TŁUMACZY PROFESJONALNYCH


    LINGUA EXPERT

Tłumaczenia

Oferujemy tłumaczenia w ponad 40 językach. Kompleksowo zajmiemy się realizacją każdego zlecenia. Zważając na komfort naszych klientów, ograniczyliśmy formalności do minimum. Jedynym Państwa zadaniem jest przekazanie nam materiałów. My zaś dostarczymy je przetłumaczone zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.


Tłumaczenia pisemne – w trybie zwykłym oraz ekspresowym. Wszystkie zlecenia staramy się realizować możliwie najszybciej, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej jakości przekładu. Realny czas wykonania zlecenia zależy od wielkości dokumentacji i stopnia trudności tekstu. W przypadku krótkich dokumentów, gotowe materiały oddajemy jeszcze tego samego dnia. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne – zaawansowane teksty z dziedzin, takich jak np. informatyka, finanse, prawo, ekonomia, budownictwo, filozofia czy nauki techniczne. Specjalizujemy się w tłumaczeniach przysięgłych. Dotyczą one dokumentów, które wymagają uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego. Są to m.in. umowy, certyfikaty, zaświadczenia, postanowienia sądowe, pełnomocnictwa, dokumenty U.S.C. Nasze usługi obejmują także tłumaczenie materiałów promocyjnych, przewodników, albumów, stron WWW oraz wszelkiego rodzaju testów.

Tłumaczenia ustnew trybie symultanicznym oraz konsekutywnym. Translacja symultaniczna polega na tłumaczeniu ze słuchu – tekst przekładany jest na bieżąco, równocześnie z tekstem wyjściowym. Są to działania niezbędne przy obsłudze wielojęzycznych konferencji, seminariów, spotkań biznesowych, szkoleń itd. Posiadamy własny sprzęt do realizacji tłumaczeń symultanicznych, jak i sprzęt audiowizualny do nagłośnienia spotkania. Usługi z zakresu tłumaczeń symultanicznych realizujemy w Polsce oraz za granicą. Forma konsekutywna z kolei polega na ustnym tłumaczeniu wysłuchanego wcześniej fragmentu tekstu. Stosuje się ją podczas przeróżnych spotkań, głównie biznesowych i politycznych. Podobnie, jak w przypadku translacji pisemnej, w trybie ustnym również oferujemy tłumaczenia konsekutywne u notariusza.


Języki europejskie:

albański, angielski, białoruski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, gruziński, hiszpański, litewski, łotewski, macedoński, niemiecki, niderlandzki, norweski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, turecki, ukraiński, węgierski, włoski


Języki inne:

Arabski, chiński, hebrajski, japoński, koreański, łacina, ormiański, perski, wietnamski i inne języki na zlecenie.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.